Néprajzi tárgyak a Nagyházi gyűjteményből > Vászonfeszítő

50. Vászonfeszítő

Kalotaszeg, 19. sz. második fele, faragott, vésett fa, "BARABÁS MOZSES" felirattal

h: 51 cm