278. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > Jeruzsálem látképe

675. Jeruzsálem látképe

21*30 cm

Izrael, jelzett: Hazorfim, préselt ezüstlemez ezüstözött keretben