1011. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
22,2*18 cm
84 zlotnyikos aranyozott ezüst rizával:Moszkva, 1908 - 1917, Sz. G. feloldhatatlan mesterjeggyel