267. Festmények, ezüstök és ékszerek > Tanító Krisztus

1011. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

22,2*18 cm

84 zlotnyikos aranyozott ezüst rizával:Moszkva, 1908 - 1917, Sz. G. feloldhatatlan mesterjeggyel