267. Festmények, ezüstök és ékszerek > A Kazányi Istenszülő ikonja

1012. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

A Kazányi Istenszülő ikonja

olaj, fa

18*13 cm

aranyozott ezüst rizával: Moszkva,1899 - 1908. F.A. ismeretlen mesterjeggyel, kiotban