1012. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
A Kazányi Istenszülő ikonja
olaj, fa
18*13 cm
aranyozott ezüst rizával: Moszkva,1899 - 1908. F.A. ismeretlen mesterjeggyel, kiotban