1009. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
A Szmolenszki Istenszülő ikonja
olaj, fa
22*16,5 cm
ezüst rizával: Moszkva 1908 - 17 között, ismeretlen I.G. mesterjeggyel, kiotban