267. Festmények, ezüstök és ékszerek > A Szmolenszki Istenszülő ikonja

1009. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

A Szmolenszki Istenszülő ikonja

olaj, fa

22*16,5 cm

ezüst rizával: Moszkva 1908 - 17 között, ismeretlen I.G. mesterjeggyel, kiotban