267. Festmények, ezüstök és ékszerek > Szent János evangélista, 1742

1006. Pitteri, Marco (Velence, 1703 - Velence, 1786) Piazetta, Giambattista (Velence, 1682 - Velence, 1754) után

Szent János evangélista, 1742

mezzotinto, papír

450*350 mm

j.b.l.: Joannes Bapto Piazzetta; j.j.l.: Marcus Pitteri