267. Festmények, ezüstök és ékszerek > Tanító Krisztus

1010. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

18*14 cm

sérült, ezüst rizával: Moszkva, 1889, Olex Lev Fjodorovics ellenörző mester és Szihacsov Vaszilij Szergejevics mesterjeggyel, egy keresztje a a moszkvai Állami Történeti Múzeumban található, kiotban