1010. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
18*14 cm
sérült, ezüst rizával: Moszkva, 1889, Olex Lev Fjodorovics ellenörző mester és Szihacsov Vaszilij Szergejevics mesterjeggyel, egy keresztje a a moszkvai Állami Történeti Múzeumban található, kiotban