267. Festmények, ezüstök és ékszerek > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

1020. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

35,5*30,5 cm

kis sérüléssel