1015. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
A Kazányi Istenszülő ikonja
olaj, fa
22,2*18 cm
84 zlotnyikos aranyozott, ezüst rizával,ismeretlen E. K. Mesterjegy, riza sérült