267. Festmények, ezüstök és ékszerek > A Kazányi Istenszülő ikonja

1015. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

A Kazányi Istenszülő ikonja

olaj, fa

22,2*18 cm

84 zlotnyikos aranyozott, ezüst rizával,ismeretlen E. K. Mesterjegy, riza sérült