267. Festmények, ezüstök és ékszerek > Tanító Krisztus

1014. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

27*22 cm

84 zlotnyikos aranyozott ezüst rizával:Moszkva, 1885, ismeretlen mesterjeggyel