Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Ránk esteledett 2013

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

34. Kalocsai Enikő (Salgótarján, 1967 - )

Ránk esteledett 2013

olaj, vászon

80*120 cm

j.h.o.: Kalocsai Enikő

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 750 000 - 900 000 Ft