18. Ördög Noémi (Budapest, 1987 -
Portrait Landscape: English Countryside 2021
olaj, vászon
50*40 cm
j.h.o.: Naomi devil, j.j.l.: ligatúrás monogram
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.