Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Konkrét geometria 2007

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

44. Kádár József (Debrecen, 1936 - 2019)

Konkrét geometria 2007

olaj, falemez

60*58 cm

j.b.l.: Le K'dar, Párizs 2007, ho.: autográf felirat

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft