Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Velence tavi emlék 2019

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

77. Fehér László (Székesfehérvár, 1953 - )

Velence tavi emlék 2019

olaj, vászon

110*150 cm

j.j.l. és ho: Fehér László

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft