Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Kéz tanulmány V. 2021

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

66. Benyovszky - Szűcs Domonkos (Budapest, 1986 - )

Kéz tanulmány V. 2021

olaj, vászon

40*30 cm

j.h.o.: Benyovszky

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft