Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Új testamentum 1998

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

45. Tőkey Péter (Egyek, 1943 - )

Új testamentum 1998

olaj, lemez

43*30 cm

j.j.l.: Tőkey 98, ho.: személyes üzenettel

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft