Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Fekete madár 1989

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

61. Jovián György (Szilágysomlyó, 1951 - )

Fekete madár 1989

olaj, vászon

50*80 cm

j.j.f.: Jovián

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft