31. Horváth Zsófia (Szombathely, 1990 - )
Függöny 2015
olaj, vászon
180*160 cm
j.h.o.: HZS 2015, kiállítva: Kerülj be a Szépműbe pályázat győztese, Szépművészeti Múzeum, Bp, 2018