Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Függöny 2015

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

31. Horváth Zsófia (Szombathely, 1990 - )

Függöny 2015

olaj, vászon

180*160 cm

j.h.o.: HZS 2015, kiállítva: Kerülj be a Szépműbe pályázat győztese, Szépművészeti Múzeum, Bp, 2018

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft