Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Kompozíció ollóval 1975

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

63. Lux Antal (Soroksár, 1935 - )

Kompozíció ollóval 1975

olaj, vászon

85*85 cm

j.j.l.: A. Lux 75

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 650 000 - 1 000 000 Ft