Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Álom, műterem 2014

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

55. Váli Dezső (Budapest, 1942 - )

Álom, műterem 2014

olaj, farost

60*60 cm

j.j.l.: Váli D. 14, ho.: a művész igazolása A/14/33

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 1 000 000 - 1 600 000 Ft