Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > No. 5 Phoenix 2021

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

53. Valkó Gyula (1976 - )

No. 5 Phoenix 2021

olaj, vászon

40*40 cm

j.h.o.: Valkó Gyula, Arizona Sorozat

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft