15. Szlávik Barbara (Budapest, 1996 - )
Yellow Lines 2020
olaj, vászon
60*55 cm
j.h.o.: Szlávik Barbara
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.