Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Macskalépcső 2021

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

67. Bencs Dániel (Budapest, 1990 - )

Macskalépcső 2021

olaj, vászon

150*130 cm

j.h.o.: Bencs Dániel

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft