Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Szeretet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

64. Beeri David (Nyírbéltelek, 1951- )

Szeretet

olaj, vászon

55,5*71 cm

h.o.: autográf felirat

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft