Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Mulatók 2021

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

100. Stark Attila (Baja, 1979 - )

Mulatók 2021

olaj, vászon

39*60 cm

j.b.l.: Stark Attila

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft