216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Úr díszmagyarban

353. Quesnel, E. jelzéssel, 19. sz. vége

Úr díszmagyarban

bronz

m: 46,5 cm

talapzaton felirat: "fondu par E. Quesnel (paris)"