216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ligetes táj, 1929

439. Ónodi Béla (Budapest, 1900 - Szentendre, 1991)

Ligetes táj, 1929

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Ónodi 1929