216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Vásárhelyi tanya", 1971

527. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

"Vásárhelyi tanya", 1971

tempera, farost

61*92 cm

j.b.l.: Kurucz

Proveniencia: Klamár Ernő gyűjteményéből; Kiállítva: Milánó, 1973; Bécs, 1974; Műcsarnok, 1977; Szeged, 1979