336. Ferenczy Valér (Körmöcbánya, 1885 - Budapest, 1954)
Napfényes udvaron
olaj, vászon
68*62 cm
ho. felirat: Túloldali festményt ismerem: Ferenczy Valér műve, No. 931 III. 7. Mikola A.