216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napfényes udvaron

336. Ferenczy Valér (Körmöcbánya, 1885 - Budapest, 1954)

Napfényes udvaron

olaj, vászon

68*62 cm

ho. felirat: Túloldali festményt ismerem: Ferenczy Valér műve, No. 931 III. 7. Mikola A.