216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vénusz és Ámor

133. Boucher, Francois (Párizs, 1703 - Párizs, 1770) után, 19. sz.

Vénusz és Ámor

ceruza, papír

350*250 mm

j.n. BÁV 34/78