216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép vándorokkal

98. Vinne, Jan van der (Haarlem, 1663 - Haarlem, 1721)

Tájkép vándorokkal

olaj, vászon

51*67 cm

j.j.l.: J. van de Vinne