216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kaprun, 1932

311. Gimes Lajos (Miskolc, 1886 - 1945)

Kaprun, 1932

olaj, vászon kartonra ragasztva

40*50 cm

j.b.l.: Gimes Lajos Kaprun 1932