216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vízimalom pásztorokkal

168. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Vízimalom pásztorokkal

olaj, vászon

32*49,5 cm

j.b.l.: Molnár J.