216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fehérruhás hölgy, 1893

203. Hofmann János (Palást, 1870 - Makó, 1954)

Fehérruhás hölgy, 1893

olaj, vászon

130*59 cm

j.j.l.: Hofmann J. 1893