216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Kis halász-sziget"

518. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

"Kis halász-sziget"

pasztell, karton

50,5*36 cm

j.j.l.: Farkasházy

ho.: a művész sajátkezű aláírásával