216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Olvasó nő

549. Bortnyik Sándor (Marosvásárhely, 1893 - Budapest, 1976)

Olvasó nő

monotípia, papír

185*245 mm

j.j.l.: Bortnyik, b.l.: ajánlási felirattal