216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Árvácskák, 1918

188. Zsolnay Júlia (Pécs, 1856 - Pécs, 1950)

Árvácskák, 1918

olaj, vászon

43*35,5 cm

j.b.l.: Zs. J. (ligatúrás) 1918. V. 12.