216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vitrines szekrény

648. Vitrines szekrény

osztrák, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander berakással, öntött bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült

217*126*52 cm