216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet citromokkal

469. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Asztali csendélet citromokkal

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Ilosvai Varga I.