216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A nyár allegóriája

139. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

A nyár allegóriája

akvarell, papír

185*140 mm

j.j.l.: Lotz K.