216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Úri hölgy portréja, 1941

222. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Úri hölgy portréja, 1941

olaj, vászon

110*90 cm

j.b.l.: Áldor J. L. 941