216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pávás terv

569. Körösfői - Kriesch Aladár (Buda, 1863 - Budapest, 1920)

Pávás terv

akvarell, tus, papír

400*390 mm

j.b.l.: KKA (ligatúrás)