216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Budai részlet téli napsütésben

341. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)

Budai részlet téli napsütésben

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Guzsik