216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Leány sárgarózsával

299. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Leány sárgarózsával

olaj, vászon

70,5*49,5 cm

j.b.f.: Náray Aurél