216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet kínai vázával és Buddha szoborral

221. Kisfaludy Mariska, Mészáros Lajosné (Budapest, 1887 - ?)

Csendélet kínai vázával és Buddha szoborral

olaj, vászon

96*76 cm

j.j.l.: Mészáros Kisfaludy Mária