216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Hollandiai utazás", 2010

576. Fehér László (Székesfehérvár, 1953 - )

"Hollandiai utazás", 2010

olaj, vászon

95*135 cm

j.j.l.: Fehér László 2010 VI. 30.

ho. autográf felirat