216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kabinetszekrény

655. Kabinetszekrény

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon teknőcpáncél borítással, vésett ón és csont berakással, két ajtaja mögött 8 kis fiókkal és kiemelhető tükrös rekesszel, csont húzógombokkal, sérülésekkel

122*82*41 cm