655. Kabinetszekrény
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon teknőcpáncél borítással, vésett ón és csont berakással, két ajtaja mögött 8 kis fiókkal és kiemelhető tükrös rekesszel, csont húzógombokkal, sérülésekkel
122*82*41 cm