216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Lány madárral és kecskével"

472. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

"Lány madárral és kecskével"

olaj, vászon

51*62 cm

j.h.o.: Zemplényi Magda