216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fonyódi fürdőházak, 1916/17

285. Szinyei Merse Félix (1817-1875)

Fonyódi fürdőházak, 1916/17

olaj, karton

25*34,5 cm

j.b.l.: Szinyei 1/2 x