216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zsuzsanna és a vének

479. Mohi (Muhy) Sándor (Derc, 1902 - Kolozsvár, 2001)

Zsuzsanna és a vének

olaj, vászon kartonra ragasztva

55*70 cm

j.j.l.: MO